Costa Rei Sardínie Dovolená Home na pláži Soukromé 2020

Prázdninové Apartmány Sardinie Costa Rei soukromé svátky pro rodiny, páry, Pronájem přímo na pláži s dětmi v přímém moři

Hledáte prázdninový domov v Costa Rei na dovolenou?

costa-rei-ferienhaus.jpg

Rekreační dům na jihu Sardinie | Rekreační domy Sardinie Costa Rei Rent | Bungalov v soukromém bydlišti

🏖️ 🏠 33m2 (otevřený prostor) ideální pro 2 dospělé 2 děti ⠀⠀⠀⠀
📶 SOUKROMÉ ADSL WIFI (Speedy) EXCLUSIVE! ⠀⠀⠀⠀
🏖️ Přímý přístup na soukromou pláž ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🏊 soukromá pláž se slunečníky a lehátky ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🚗 Soukromé kryté parkování uvnitř rezidence ⠀⠀⠀⠀⠀
⛱️ Plně vybavená pláž s lehátky a slunečníky ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🔐 Zabezpečení (přístup pouze pro rezidenty) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🌡️ Klimatizace (studené / horké tepelné čerpadlo) ⠀⠀⠀⠀⠀
💺 Venkovní plocha se stolem pro 4 osoby a velkým slunečníkem! ⠀
🏡 Kompletní kuchyň a stůl se 4 židlemi ⠀⠀⠀⠀⠀
📡 Satelitní TV s duálním příjmem (HotBird a Astra) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
📡 Italské a zahraniční kanály IT / DE / CH / FR / EN / ES ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🚪 Velká nástěnná skříň ⠀⠀⠀⠀⠀
🛌 Kompletní balené prádlo ⠀⠀⠀⠀⠀
🌅 Plážové ručníky ⠀⠀⠀⠀⠀
💰 Včetně elektřiny, vody, plynu! Žádné další náklady! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🛌 Manželská postel s roštovými rámy a pohodlné matrace! ⠀⠀
☕ Coffee Kávovar na kapsle (káva, čokoláda, cappuccino)⠀⠀⠀
🧼 Pračka 5 kg. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🔌 Konvice a mikrovlnná trouba ⠀⠀⠀⠀
🔌 Toustovač
🔌 Dryer Fén ⠀⠀⠀⠀⠀
💤 zaručena klid a relaxace ⠀
🗺️ v centru Costa Rei

Proč bych si tady dělal dovolenou?

costa-rei-ferienhaus-sardinien-1.jpg

POLOHA BYTU COSTA REI

Tady se mnou jsi opravdu na moři a uprostřed Costa Rei, ty jen tak chodíš a najdeš všechno, co potřebuješ, nemusíš používat auto, vlastně mnoho hostů ho nechá zaparkovat během jejich pobytu.

FREE BEACH SOUKROMÉ BYDLIŠTĚ COSTA REI

Apartmán se nachází v rezidenci Free Beach Costa Rei, která má asi 100 jednotek umístěných vedle vesnice Free Beach. nyní se oddělila od vesnice a bývala nedílnou součástí. Sdílí stejnou pláž, stejnou oblast, která je stále nejexkluzivnější a nejsolejší v zemi.

costa-rei-ferienhaus-privatstrand-residenz.jpg

COSTA REI APARTMÁN SOUKROMÁ PLÁŽ

V ceně je přímý přístup, vyhrazený, záchranný, deštník a lehátka, pouze cena deštníku v závodě s palubním křesly nebo slunečních lůžek za den může dosahovat až 40 EUR, za týden byste utratili téměř 300 EUR! jen na to!

KARIBSKÁ OBLAST VE STŘEDU STŘEDOZEMNÍHO MOŘE

Tohle je moře! Najdete na krásné bílé písečné pláži na volné pláži, křišťálově průzračné vodě a tyrkysové zelené a modré tóny, teplotu vody 28 stupňů.

costa-rei-private-parkplatz.jpg

SOUKROMÉ PARKOVÁNÍ UVNITŘ REZIDENCE COSTA REI

Bezpečnost kryté parkovací plochy je vždy zdarma, a to výhradně pro vás, jen pár kroků od bytu.
Jakou cenu dáte takové službě?

costa-rei-ferienhaus-komfort.jpg

NEJLEPŠÍ KOMFORT PRO BYT COSTA REI

spát doma v pohovkové posteli? nebo na lůžku v palandě? Přijdete na pláž na dovolenou a relaxujete a pak se dobře spíte?
Jste připraveni vstávat každé ráno s bolestí zad?
Vybral jsem si dvojité postele s rozsekané rámy a pohodlnou matrací, aby se cítili dobře a klidní.

die-komplette-desinfizierte-Wäsche-Costa-Rei.jpg

KOMPLETNÍ DEZINFIKOVANÉ PLÁTNO

Při vašem pobytu se vám poskytne ložní prádlo, piliny, ručníky na přílet, vydezinfikovány a zaručeně čisté v průmyslové prádelně.

costa-rei-wifi-gratis.jpg

INTERNET WIFI IN COSTA REI APARTMÁN

Měli byste vědět, že během letních měsíců v Costa Rei se data navigace mobilním telefonem komplikují, protože velká poptávka mnoha turistů nasyní šířku pásma telefonních stánků.

Výsledkem je, že se pohybujete při nízkých otáčkách nebo jednoduše zůstanete v režimu offline.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodl poskytnout spojení ADSL s garantovanou minimální šířkou pásma a soukromým WIFI vyhrazeným výhradně pro mé hosty v mém bytě, nevzdat se v současnosti nepostradatelnou službu, jak pro práci, tak pro zábavu, na soukromém Internetu připojení znamená, že pouze zařízení a celá data.

netflix-costa-rei.jpg

YOUTUBE NETFLIX TVBOX CHANNELS WORLDWIDE STREAMING

Po dobu pobytu můžete mít plný přístup ke službě obsahu NETFLIX, televizním filmům, televizním seriům, dokumentářům, kreslům! v 4K! na televizoru, tabletu, smartphone a vychutnejte si nejnovější filmy a exkluzivní televizní seriály z Netflixu!

costa-rei-feriehaus-alles-inklusive-1.jpg

COSTA REI VŠECHNY VČETNĚ BYTU

jsou zahrnuty všechny náklady na elektřinu, plyn, vodu, různé, žádná překvapení a žádné dodatečné náklady.

80% mých hostů jsou cizinci, letos jsem měl Němce, Spanishs, švýcarské, holandské, Maďary, Čechy, Rusy a mé překvapení také Američany a Kanaďany!

Kromě toho jsou mnozí mí hosté také hostiteli nebo pronajímají své domy v jiných částech světa, což potvrzuje, jak moc je můj turistický návrh oceněn těmi, kdo zůstávají v této oblasti.

Maximum score Ratings on BOOKING AND AIRBNB

9.2/10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Score on booking

4.9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Score on airbnb

appartamento-costa-rei-recensioni-airbnb.png
recensioni-airbnb-appartamento-costa-rei-1.png
recensioni-airbnb-appartamento-costa-rei-2.png

JAK REZERVOVAT

Kdo jsem a co dělám se svým životem.

Jmenuji se Christian Camana, narodila jsem se v roce 1972 v Novaře a přestěhovala jsem se na Sardinii asi před 22 lety, kde jsem potkal svého partnera na pláži Costa Rei a rozhodli jsme se žít celý rok.

Pracuji v letecké fotografii (Sardinia from the sky), jsem certifikovaným pilotem Drones, fotografovat v cestovním ruchu a nemovitostech a jsem počítačový konzultant, specialista SEO, copywriter, grafik a video Tvůrce ( homepage).

Spolupracujeme s důležitými letovisky v regionu, vytváříme důležité PROFESSIONAL VIRTUAL TOUR na stavbu a propagační přívěs (který můžete vidět na mém místě).

My website about Costa Rei: COSTAREI.EU
The Facebook page of the Costa Rei holiday home
The page on instagram of Costa Rei vacation home instagram
The YouTube channel: Holidays on Sardinia Youtube

Žiju po celý rok v Costa Rei a asi 10 minut od rezidence osobně uvítám hosty a rád vám poskytneme všechny možné informace v italštině, francouzštině a angličtině, doporučím nejkrásnější a nejtajnější trasy, fotografie a videozáznamy jsou nejlepší Důkaz.

Nabízím příležitost žít Costa Rei celoročně s mým apartmá u moře, každá sezóna nabízí zvláštní kouzlo.
Jediné, co musíš udělat, je zabalit si věci… Počkám na tebe!

Můj byt na pobřeží v Costa Rei je pravidelně využíván jako
“SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ”
Nabízím příležitost žít Costa Rei celoročně s mým apartmá u moře, každá sezóna nabízí zvláštní kouzlo.
v oblasti Sardinie v souladu s pravidly pro pronájem cestovního ruchu, který stanoví obec Muravera.

Kód IUN přiřazený ke struktuře: iun.gov.it/P5642

Apartmány k pronajmutí na Costa Rei

Costa Rei se rozkládá na pláži po 8 km dlouhé, domy, které jsou před mořem, apartmány na pláži, nejsou mnoho, většina chat se nachází v vnitrozemské části pobřeží, směrem na Monte Nai, která je nejvyšší částí země , tedy nad mořem, jsou přístupné po svahu kopce, takže použití vozu k pohybu po Costa Rei je povinné. To nevyhnutelně zahrnuje přijetí některých kompromisů, když jste na dovolené, když si pronajmete dům mimo moře, možná levný dům, levný byt a ekonomický. uvažte na důležitosti pohybů faktoru. Při zvažování těchto prvků si můžete vybrat dovolenou v Costa Rei a zhodnotit nejlepší nabídku na pronájem bytu v Costa Rei, což je nejlepší řešení pro vaši dovolenou na Sardinii.

Dlouhá pláž Costa Rei

Pláž Costa Rei je z velké části volná a může to být výhoda, ale také problematická, protože by mohla vytvořit velkou hustotu sluneků, plážových ručníky, stolů, židlí bez nejmenšího pořádku, úcty a bezpečnosti (víme, o čem mluvím… Já nazývám “Riminiho syndrom”. Pláž Costa Rei zdarma je synonymem “bez kontroly” a nevyhnutelně bez záchranných krytů, což není možné podceňovat, pokud nejste ve vodě phelmy! Když fouká Scirocco na pláž Costa Rei, několik metrů dlouhých koní a vln, které mohou být velmi nebezpečné, a když vládne Mistral, je někdy obtížné vrátit se na břeh.

Prázdninový domov v Costa Rei

Pokud hledáte prázdninový domov v Costa Rei nebo Prázdninový apartmán v Costa Rei, zjistíte, kolik je zde turistů.
Díky internetu můžete snadno vyhledat svůj prázdninový domov Costa Rei bez pomoci realitních agentur, můžete si vybrat nejlepší turistickou nabídku z hlediska kvality a ceny, ale nezapomeňte si vybrat byt u moře pro vaši dovolenou na Costa Rei.

Hledání rekreačního bytu u moře na Sardinii může být obtížné v širokém panoramatu apartmánů v blízkosti moře, protože oblasti na pobřeží Costa Rei, kde najdete apartmány na dovolenou 2020, jsou velmi rozmanité, například apartmány v přístavu Rei Marina, apartmány v Monte Nai, apartmány přímo u moře, nebo v rezidenci, apartmány pro dvě osoby, pro rodinu se 4 osobami s dětmi. Pronájem apartmánů na Sardinii v srpnu, kdy italští turisté tvoří většinu turistiky, je obvykle docela náročné, každý chce byty na pláži, ať už pronajaté v červenci, srpnu, září nebo říjnu, existuje pevná žádost o informace o apartmánech na pláži, všichni turisté, dokonce i cizinci, samozřejmě raději pronajímají domy v mořské oblasti, s bezplatným Wi-Fi, případně pronájem bytů na moři jednotlivci.
Někdy se žádosti o turistické ubytování na Costa Rei týkají bungalovů v rezidenci nebo bungalovů na kempech nebo bungalovů v turistických vesnicích.
V závislosti na počtu rodinných příslušníků, kteří chtějí strávit svou dovolenou na Sardinii, je výběr rekreačního domu na Costa Rei bezpochyby nejlepším řešením, jak si užít jednu z nejkrásnějších pláží na Sardinii, s tyrkysově modrým mořem, někdy s vodou se může měnit ze zelené na modrou v závislosti na oblasti v blízkosti moře.

Najdete zde mnoho nabídek, ale většina rekreačních domů nebo apartmánů se nachází daleko od moře!

Prohledejte svůj byt v Costa Rei na internetu a najdete “s výhledem na moře” “u moře”, některé z těch bezohledných, které píšete přímo “na moři”, dobře zkontrolujte na mapě Google, kde je, můžete mít překvapení.

Jste připraveni chodit stovky metrů, možná do kopce, pod sluncem července nebo srpna při 40 stupních a přinést vám deštníky, lehátka (a kočárky, pokud máte děti)? Až dorazíte na pláž, určitě najdete volné místo a kdo budete mít jako sousedy?

Nebo chcete nabídnout vám a vaší rodině pohodlné, bezpečné, uvolněné, zábavné a především na moři?

Dovolená na pláži

Podle mého názoru skutečná dovolená spočívá v tom, že žijeme moře, slyšíme zvuk vln, dýcháme mořský vzduch a cítíme vůni soli, to vše v naprostém klidu a bezpečí pro mě a mou rodinu.

Exkluzivní a bezpochyby velmi pohodlné je ráno usnout a probudit se a být na pláži, kde na vás čeká „deštník“!

V centru Costa Rei

Tento byt se nachází v nejlepší části země, přímo v centru Costa Rei, exkluzivní poloha v blízkosti nákupního centra.

Na mapě komplexu můžete vidět vzdálenosti od supermarketu Monte Nai, řezníka, rybího trhu Muraverese, tabáku, novinového kiosku a samotného náměstí.

Kromě Piazza Italia najdete v cukrárně Mille Meraviglie, pekárně, prádelně a lékárně Piredda také důležité služby, jako jsou bankomaty, pizzerie, restaurace a bary k snídani nebo aperitivům, a večer můžete projít stánky na nočním trhu nebo jít na Piazza Sardegna, kde je noční život s hudbou a tancem.

Exkluzivní umístění

Nacházíte se v rezidenci, jejíž přístup je vyhrazen pouze dětem, což znamená, že se všichni znají stejně jako ve velké rodině, což znamená bezpečnost pro děti, které mohou bezpečně hrát ve struktuře. Vaše auto bude mít soukromé kryté parkoviště, nikdy nebudete mít problém „kde zaparkovat auto 15. srpna?
Pokud se projdete Costa Rei a uvidíte auta zaparkovaná všude (s pokutami), pochopíte hodnotu parkování!

pobřežní hlídka

V letní sezóně se můžete vždy spolehnout na REZERVOVANÉ PLÁŽE, slunečníky a lehátka (dobrá úspora, protože nájemné přesahuje 40 EUR za den!), Takže vždy najdete místo a NIKDY nebude příliš stísněné, protože prostor je omezený.
Plavčík nikdy nenechá vás a vaše děti z jeho kontrolní věže.
Pláž před rezidencí Free Beach a proto v blízkosti vesnice Free Beach je vždy velmi dobře udržovaná, čistá a exkluzivní.

informace o apartmánech na Costa Rei

Věříte, že si pronajmete byt v Costa Rei, aniž byste měli všechny informace, které vám poskytnu?
Také nevíte, jak se vaši sousedé cítí a zda budete moci mít mír a bezpečí, a to je velký rozdíl při strávení příjemné dovolené (slyšet zvuky ve 2 hodiny ráno, když odpočíváte, není příjemné! Zvláště pokud máte malé děti).

Co to znamená mít moře před bytem

Co mě přimělo koupit tento byt v Costa Rei, sen mít moře pod mým domem! Komfort nošení pantoflů, plážového ručníku, lehátka a rezervace za 2 minuty pod deštníkem!
Jak často na něco doma zapomínáš? Žádný problém …. za pár minut jdu po příjezdové cestě k rezidenci a už jsem doma! Musím jít na záchod? Nebo mám žízeň a chci se osvěžit? Mám všechno po ruce.
Odpoledne po dlouhé koupeli a po dokonalém opalování po slunci se chci po obědě uvolnit a zdřímnout si?
Žádný hluk, jen relaxace a klid.
Strategická poloha mi navíc umožňuje navštěvovat nejkrásnější pláže v blízkosti Costa Rei, jako je nedaleká skála Peppino, pláž San Pietro a Castiadas, Sant’Elmo, Punta Molentis a Villasimius, Cala Sinzias, Monte Turnu, Cala Pira, Capo Ferrato.

Co ocení hosté o mém bytě?

V první poloze je umístění bytu.
Pak pohodlí a pohostinnost, které všechny doplňují výběr manželských postelí se super pohodlnými matracemi.
Líbí se mu to tak moc, že ačkoli upoutávám jejich pozornost na všechny pláže, které chce navštívit ……. nakonec by raději zůstali na pláži v rezidenci, ani se nehýbali, aby opustili celý obývací pokoj autem a jít pěšky.
Slova, která říkají nejvíce, jsou relaxace a klid.

Obecné vlastnosti apartmánu

33 m² velké ubytování nabízí ideální místo pro několik dospělých a až pro dvě děti / teenagery celkem pro čtyři postele a dětskou postýlku / postel pro děti do tří let.
Osobně nenávidím rozkládací pohovky nebo palandy, protože jsou nepříjemné!

Mou představou o dovolené je zůstat pohodlně, dobře se spát, odpočívat, bez bolesti zad při spánku na tenkých matracích.

Proto jsem se rozhodl postavit dvě manželská postel s kontejnery a roštový rám s velmi pohodlnými matracemi.

Můžete si odpočinout a ochladit se v klimatizovaném salonku na aperitiv, než se večer vrátíte z pláže, jako byste byli ve městě ve svém vlastním domě.

Stůl se čtyřmi židlemi, chráněný velkým slunečníkem, je na vnější straně vedle krásné kvetoucí popínavé rostliny.

Přístup do bytu je přes schodiště nebo vchod vhodný pro vykládání kufrů.

Po dobu pobytu jsou v ceně zahrnuty dvě pohodlná lehátka, stejně jako stávající slunečník s možností kdykoli změnit polohu.

Rezidence se nachází vedle nejvýznamnější turistické vesnice na pobřeží Costa Rei: Free Beach Village Club, ale zůstává nezávislou strukturou na Via Marco Polo 8.

Vyhrazené plážové a plavčík služby se vztahují na letní sezónu od 15. června do 15. září, ale pláž je samozřejmě k dispozici po celý rok.

Pár metrů od budovy jsou také travnaté tenisové kurty a minigolf, můžete se zúčastnit potápěčských kurzů ve vesnici Free Beach hned vedle, nebo si rezervovat loď nebo kite surfing v nedalekém přístavu Rei 5 minut od rezidence.

Existuje také mnoho turistických a cyklistických tras směrem k Capo Ferrato, které v jarních měsících, kdy Sardinie nabízí našim očím paletu zelených a žlutých barev, které byste si neměli nechat ujít.

Costa Rei na jaře

Costa Rei je nejen magické v létě, ale na jaře je Sardinie pestrá se zelenými a žlutými tóny. Následující video bylo natočeno na konci března a sardinští koně běží volně na polích žlutých květů. Říkal jsem tomu „běh údolími ráje“ a atmosféra je přesně mystická, ve které můžete cítit majestát přírody. To je to, co vám toto krásné místo nabízí a kde jsem se rozhodl žít. Pokud jste nadšeni obrázky, které jsem pořídil svým dronem, vše, co musíte udělat, je přijít ke mně a ukážu vám nejkrásnější místa, kde můžete kontaktovat zvířata, turistické trasy pěšky nebo na kole. Čeká vás zdroj Costa Rei.

Často kladené otázky (FAQ)

Byt se nachází v blízkosti moře …. Byt se nachází přímo na pláži v Costa Rei, byt se nachází přímo u moře, sjezd do moře je přístupný s kočárky, dlážděné ulice uvnitř bytu vedoucí k moři snadno používají kočárky, pláž před bytem je vhodná pro malé děti, pláž je také ideální pro malé děti, mořské dno je mělké a jemný písek jemně padá do vody. Soukromé parkování pozemek má vchod za rezidencí, parkoviště je přiděleno bytu, zůstává zakryté a soukromé, obklopené zelení, je jen pár desítek metrů od domu. V blízkosti jsou místa, kde si můžete dát snídani. Méně než 100 metrů od vchodu se nachází „Chléb a víno La Bottega“, kde si můžete dát snídani, ochutnat vynikající vína a pochutnat si na předkrmech otevřených po celý den.
Hledáte ubytování na Sardinii pro vaši dovolenou 2020, najít dům pro letní dovolenou může být opravdu obtížné, potřebujete výběr turistických nabídek, ať už jsou založeny na bydlení a bydlení v bytě, budově nebo vile, chalupě, rekreační dům, chalupa nebo pokud chcete dovolenou v přírodě i na statku. Krásou vaší dovolené na Sardinii je, že můžete obdivovat krásný výhled na pobřeží, fotografovat pobřeží, posílat fotografie pobřeží svým přátelům, když jste na břehu, při západu slunce na pláži, uvidíte, jak vaše dítě hraje na pláži, která vede podél pobřeží a vrhá jeho nohy do mělké vody. Dovolená na Sardinii je příležitostí prožít hodinový let z Milána nebo Říma a užít si dovolenou, která vám poskytne ten pravý čas k odpočinku a odpočinku.